Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

PRE A PRO BIOTICKÝ JOGURT

Bioaktívny pre a pro biotický jogurt najvyššej možnej kvality obohatený o COLOSTRUM ESSENS.

Musím sa priznať. Som závislá. Neuveríte mi na čom. A zatiahla som do toho celú moju rodinu. Každé ráno pripravím tri poháre a trvá to už od apríla 2014 denno denne.

 

Ste zvedaví čo dám do tých pohárov? No predsa náš fantastický pre a pro biotický jogurt s colostrom , pridám tam sezónne ovocie, teraz sú to jahody , maliny, čučoriedky, môže byť aj banán, broskyňa alebo aj melón – chutí aj červený aj žltý. Keď to chcem mať sladšie tak to prichutím medom. To sú naše raňajky už niekoľko mesiacov. Pýtate sa či sa neprejedli. Ani náhodou. A máme aj pozitívne výsledky. Zlepšilo sa trávenie, nemáme problém s vylučovaním a manžel schudol 3 kg. Jeme menej pečiva, viac ovocia /dopoludnia/ a zeleniny /popoludní/ a sladkosti sa nám žiada už minimálne. Medzi tým pijeme veľa vody a bylinné čaje. Do jedálnička sme si pridali ryby a zeleninové šaláty s drezingom z jogurtu Essens. Čudujte sa aj mäso sa nám žiada minimálne, nemáme priestor na párky, salámy. To všetko spôsobil náš fantastický živý jogurt , za ktorý sme veľmi vďační spoločnosti ESSENS. Ďakujem.

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A