Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Rady a skúsenosti

Flow`EN - bezpečný pomocník pre ochranu cievneho systému.

Boli sme v Žiline vo firme Essens a v zasadačke sme si pripravovali prezentáciu pre pár známych.

 

V lete minulého roka  ma začali bolieť malé kĺbiky na ľavej ruke. Myslela som, že je to z preťaženia. Ale keď to neprechádzalo ani po troch mesiacoch, tak som začala konať. 

Chcem tiež sprostredkovať skúsenosť mojej známej, ktorá si kúpila jogurtovač s kultúrami, len preto, že má rada jogurt. Po krátko čase si všimla, že jej prestali výtoky. Predtým chodila ku gynekológovi ako na klavír. Bola úplne nadšená, že sa jej upravilo trávenie a prestalo jej slzenie oči.

20% vonných esencii, prírodný parfumérsky lieh.

Do kozmetického salónu som priniesla tester s vôňami ESSENS. Nechala som ho tam na jeden deň a výsledok? Mali problém, ktorý si vybrať. Prekrásne lahodné kvalitné vône, ktoré držia celý deň a hneď som im sprostredkovala členstvo a bola objednávka.

Bioaktívny pre a pro biotický jogurt najvyššej možnej kvality obohatený o COLOSTRUM ESSENS.

Musím sa priznať. Som závislá. Neuveríte mi na čom. A zatiahla som do toho celú moju rodinu. Každé ráno pripravím tri poháre a trvá to už od apríla 2014 denno denne.

Najstarší komplexný výtvor prírody živočíšneho pôvodu. V našom organizme pôsobi ako imunomodulant.

Moja kámoška Beatka má psíka, ktorého osprchovala so sprcháčom s colostrom. Najprv si všimla, že psík má krásnu, lesklú srsť a po nejakom čase si uvedomila, že nechytil už dlhšie kliešťa.


Výživový doplnok Aloe vera koncentrát so sladidlom (z rastliny Stevia rebaudiana bertoni) obsahuje koncentrát Aloe vera Barbadensis Miller (10:1), bioaktívnu látku cholín a extrakty z bylín: púpava lekárska, pestrec mariánsky a žihľava dvojdomá. Určený hlavne pre kompletnú detoxikačnú kúru organizmu.

Štúdie dokázali, že kyseliny boswelové majú:

  • protizápalové účinky
  • tlmia zápalové mediátory v tele
  • prispievajú na zníženie bolestí spôsobených artritídou
  • blahodárne pôsobia na osteoartrotické prejavy
  • zmenšujú bolesti kĺbov a ich rannú stuhlosť

 

ALOE VERA je ako jediná liečivá rastlina schopná ovplyvniť a upraviť priemer našich vlásočníc na normálny, zdravý stav a preto má taký obrovský význam pre naše zdravie.

A
K
C
I
A