Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

ŠPORTOVCI chcete zvýšiť svoj výkon? Máme pre vás riešenie

Športová medicína využíva Colostrum k zlepšeniu prirodzeného výkonu, k podpore vytrvalosti, pre stavbu svalov a regeneráciu. Colostrum má tiež u fyzický aktívnych ľudí a športovcov schopnosť stimulovať nárast svalovej hmoty. Je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú vypracovať alebo len spevniť postavu.

Testy, ktoré sú popísané v jednej zo štúdií University of Australia, popisujú pokus, pri ktorom bolo polovici fyzicky vyťažených ľudí /cyklisti a futbalisti/ podávané placebo a polovici Colostrum. Denná dávka predstavovala 20 g. Ukázalo sa, že u osôb užívajúcich placebo došlo k nárastu telesnej hmotnosti . U osôb užívajúcich Colostrum ale došlo k nárastu svalovej hmoty. Ich výkon sa po osemdennom užívaní Colostra zvýšil o 20%.

COLOSTRUM NIE JE UVEDENÉ AKO DOPING!

V akomkoľvek odvetví profesionálneho športu nie je substitúcia Colostra žiadnym tajomstvom. Colostrum umožňuje väčší počet tréningových jednotiek a má priaznivý vplyv na telesnú stavbu. Dôvodom je obsah prirodzených rastových faktorov, ktoré čiastočne zabraňujú odbúravaniu bielkovín a urýchľujú prenos cukrov vo svaloch. Tým sú lepšie prijímané živiny, podnecuje sa bunkové množenie a je podporovaný rast svalov.

Pozitívne účinky sú poznať aj pri látkovej výmene tukov. Dochádza k spaľovaniu väčšieho objemu tuku namiesto uhľohydrátov – to je výborná správa pre tých, ktorí by chceli schudnúť, ale nemajú možnosť pravidelne športovať. Colostrum je teda vhodné ako pre športovcov, tak aj pre tých, ktorým chýba dostatok pohybu.

Bovinné /kravské/ Colostrum ESSENS patrí ku kvalitných doplnkom výživy, je vyrobené vo výskumnom ústave a je mikronizované /zvýšená účinnosť biologických látok/ obsahuje

  • celý rad významných vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia proti vírusom, baktériám aj plesniam
  • 26 rôznych aminokyselín
  • imunoglobulíny – jedna z najdôležitejších imunitných látok v organizme 
  • rastové faktory – rastový faktor IGF-1 je látka podobná inzulínu, vďaka ktorej môžu bunky rásť a regenerovať sa. Faktory TGF-A a TGF-B podporujú regeneráciu svalového tkaniva a rekonštrukciu molekúl RNA a DNA !kyseliny nesúce genetický kód/
  • laktoferín – patrí medzi najdôležitejšie antibakteriálne, fungicídne a antivírové častice, v tele „strážia“ rovnováhu imunitného systému a zabraňujú autoimunitnému ochoreniu
  • enzýmy – sú podstatné pre kvalitné fungovanie zažívacieho traktu a pre dobré trávenie.

 

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A