Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

O Essens

ESSENS je spoločným výsledkom tvorivej činnosti mnohých profesionálov v odbore výroby kozmetiky, výživových doplnkov a sieťového marketingu. ESSENS v septembri 2011 uviedla na trh kvalitné parfumy vytvorené z tých najlepších vonných esencií, ktoré potešia vaše zmysly. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Dnes máme v ponuke aj výživové doplnky na báze Aloe vera a Colostra za ľudové ceny. Úplnou novinkou sú produkty vyvíjané na naše civilizačné choroby. Cieľom spoločnosti ESSENS je prichádzať na trh stále s novými výrobkami. Spoločnosť ESSENS je s medzinárodným pôsobením už viac ako v 8 krajinách.

Značka ESSENS v sebe skrýva niekoľko významov a slov. Možno v nej objaviť napríklad rovnako vyslovované anglické slovo "essence", ktoré znamená podstatu, základ, ale aj aromatickú esenciu, ktorá sa používa pri výrobe parfumov a kozmetiky. Ďalšie slovo, ktoré možno počuť pri vyslovovaní ESSENS, je "sense", teda zmysel. Našimi zmyslami vnímame všetko vôkol seba a sú naším najbližším pomocníkom, ktorý nás sprevádza po celý život. Sieťový marketing je podľa mnohých odborníkov jednou z najrýchlejších ciest k finančnej nezávislosti a splneniu vlastných snov. Aj slovo "sen" je preto súčasťou novej značky ESSENS.

V Slovenskej republike zabezpečuje bezchybný servis pre svojich členov spoločnosť ESSENS SLOVAKIA s.r.o., ktorá bola založená v auguste 2011. Hoci je jej existencia krátka, svoju činnosť stavia na profesionálnom tíme ľudí s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti sieťového marketingu a poskytovania servisu sieťam distribútorov. ESSENS je marketingová spoločnosť, venujúca sa modelu, ktorý môžeme nazvať mnohoúrovňový marketing. Široká ponuka produktov s nízkymi cenami vyvolá u vás nadšenie spolupracovať a pridať sa do sveta vôní, snov, pokušenia a zábavy.

Čo získate členstvom v ESSENS ?
Spoločnosť ESSENS vám ponúka členstvo , ktoré vás k ničomu nezaväzuje. Ako jej člen si môžete nakupovať exkluzívne produkty za naozaj skvelé členské ceny a stať sa odberateľom týchto produktov, ktorých cena je dostupná pre všetkých (parfum porovnateľnej kvality ako v značkových parfumériách) . Pleťová a telová kozmetika s colostrom za veľmi dobré ceny, výživové doplnky s ktorými si môžete zvýšiť kvalitu života ... Ďalšou výhodou je, že členom ESSENS sa stávate bez akejkoľvek investícií.

Registrácia do klubu ESSENS je zdarma. Tu registrovať.

Certifikáty

pdfCertifikaty Aloe vera

pdfCertifikaty Colostrum

pdfCertifikáty GMP a HACCP

pdfCertifikaty HOME PHARMACY

A
K
C
I
A