Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

VEĽKONOČNÁ ZĽAVA + NOVINKA OD ESSENS SLOW LIVING!

Doprajte si skutočný pocit hygge. Produkty Slow Living pomáhajú minimalizovať rušivé elementy z nášho hektického života, posilňujú rovnováhu a harmóniu organizmu.

Až do 18. 4. 2022 si môžete užívať zľavu až 30 % na vybrané produkty Slow Living! A to nie je všetko. Máme pre vás novinku, základný mandľový olej, ktorý rozhodne musíte mať.

 

HYGGE

Dánsky recept na šťastie alebo šťastný spôsob života. Tak je často popisovaný pojem hygge. Pôvod tohto slova nájdeme v Dánsku a viete, že práve tento národ sa radí medzi ten najšťastnejší na svete? Poďme sa teda pozrieť bližšie na to, čo si pod týmto kúzelným slovom predstaviť. Hygge je v skutočnosti skratka slova hyggelig, čo možno voľne preložiť ako pohodová alebo hrejivá atmosféra. Hygge je jednoducho umenie obklopovať sa v živote tým, čo nás robí šťastnými. Či už je to príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi, výlet na vaše obľúbené miesto alebo pokojný večer s horúcim čajom, obľúbenou knihou v spoločnosti príjemne voňajúcich sviečok a relaxačnej hudby. Hygge je spôsob, ako sa chvíľku zastaviť, užiť si kúzlo okamihu a žiť takzvaný pomalý štýl života, čiže slow living.  

 

Ako sa robí hygge?

Chcete si hygge vyskúšať? Máme pre vás pár tipov, ako si takúto kúzelnú dánsku atmosféru vytvoriť. Čo trebárs konečne opäť raz vytiahnuť von svoju najlepšiu kamarátku a spoločne navštíviť vašu obľúbenú kaviareň? Hygge je aj relaxačná chvíľka pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. Sústreďte sa aj na prostredie okolo vás. V interiéri voľte skôr tlmené farby a prírodné materiály. Nevyhnutnosťou je, aby váš domov bol v prvom rade útulný a držal sa v duchu minimalizmu bez prehnaného množstva nábytku či doplnkov. Všetko nepotrebné musí jednoducho preč. Len tak sa doma budete cítiť príjemne, zrelaxovane a vychutnáte si naplno aj tie najobyčajnejšie chvíľky. 


Esenciálne oleje

100% prírodné esenciálne oleje boli vytvorené za účelom upokojenia a navodenia príjemnej atmosféry s pomocou koncentrovanej sily bylín. Sú ideálne na relaxáciu, masáže, do kozmetiky i do kúpeľa.

Masážne kamene Gua Sha

 

Gua Sha je nástroj používaný tradičnou čínskou medicínou už celé tisícročia na relaxáciu i tlmenie bolesti. Ide o prírodnú alternatívnu terapiu, ktorá je založená na princípe trenia a masáže pokožky, čo vedie k jej prekrveniu, podpore prúdeniu lymfy a odstraňovaniu toxínov v tele.

 

Masáž tváre zmierňuje kruhy a vačky pod očami, pôsobí ako prevencia vrások a spevňuje kontúry tváre. Masáže ďalších častí tela slúžia k rozprúdeniu energie, zvyšujú cirkuláciu krvi a odstraňujú napätie stuhnutých svalov. Kamene sú zároveň sami o sebe chladivé, čo má pozitívny vplyv na elimináciu opuchov.

 

Arómolampy

Ultrasonický aróma difuzér funguje na princípe ultrazvukových vĺn, ktoré zabezpečujú odparovanie zmesi vody a esenciálnych olejov. Výsledkom je jemná studená para, ktorá sa rozptýli po miestnosti. Vôňu si zvolíte podľa vlastného výberu pridaním esenciálnych olejov pre navodenie príjemných pocitov. Bez pridania esenciálneho oleja je možné aróma difuzér použiť ako zvlhčovač vzduchu. Pre navodenie tej pravej relaxačnej atmosféry, je difuzér vybavený príjemným LED podsvietením v siedmich farbách.

Mydlá

Tuhé mydlá so 100% prírodným esenciálnymi olejmi. Oleje dlhodobo hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku.

Použitie: pri umývaní tvárepoužite penu vytvorenú kombináciou s vodou, počkajte 2-3 minúty, následne opláchnite studenou vodou. V prípade použitia pri kúpeli či sprche napeňte mydlo teplou vodou a aplikujte na celé telo. Po chvíľke opláchnite.

Sviečky

Sviečka zútulní a prevonia váš domov alebo sa stane krásnym darčekom pre vašich blízkych.

Sviečka s vôňou Litsea Cubeba (vavrín kubébový) svojou výraznou citrusovou vôňou prebudí všetky vaše zmysly. Má antidepresívne účinky a pomáha navodiť pocit dobrej nálady. Harmonizuje myseľ, nabíja energiou, podporuje koncentráciu a môže pôsobiť aj ako afrodiziakum.

 

Sviečka s vôňou pomaranča a vanilky povzbudí jemnou čistou vôňou a zároveň navodí pohodovú atmosféru. Efektívne pôsobí proti únave, nabíja novou energiou, podporuje duševnú sviežosť, aktivuje myslenie a povzbudzuje zmysly. 

 

Každej sviečke je venovaná špeciálna starostlivosť. Sú vyrábané ručným odlievaním, starostlivým ponorením dreveného knôtu a pozvoľným chladnutím. Nechýba ručné nalepenie etikety a zabalenie do elegantnej krabičky. 

 

Sviečky Slow Living obsahujú len prírodné vegan suroviny na čele so sójovým voskom doplneným o certifikovaný palmový vosk z plantáží pestovaných len na tento účel. Táto špeciálna vosková zmes horí čistejšie a pomalšie, čo výrazne predlžuje dobu horenia až na 50 hodín. Vonnú zložku zabezpečujú prírodné esenciálne oleje v takom pomere, aby výsledná vôňa bola príjemná a nedráždila. Drevený knôt umožňuje optimálne uvoľnenie príjemnej vône do ovzdušia a vďaka efektu praskajúceho ohňa v krbe navodzuje relaxačnú atmosféru. 

POZRI KATALÓG

https://www.yumpu.com/xx/embed/view/7X2MZrjJV6vSw4Wg

 

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A