Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

NOVÝ PRODUKTOVÝ RAD ESSENS SLOW LIVING

Predstavujeme novinku, produktový rad ESSENS Slow Living, který vás zahreje na duši a pomôže vychutnať si pokoj a kúzlo prítomného okamihu.

Základnou víziou ESSENS Slow Living bolo pripraviť také produkty, ktoré budú minimalizovať rušivé elementy z nášho hektického života a pomôžu posilniť rovnováhu a harmóniu organizmu. Veríme, že sa nám to podarilo a že si 100% prírodné esenciálne oleje zamilujete. 

Esenciálne oleje boli vytvorené za účelom upokojenia a navodenia príjemnej atmosféry za pomoci koncentrovanej sily rastlín a bylín. Tie sme starostlivo vybrali tak, aby výsledný produkt priniesol tie najväčšie benefity i široké spektrum využitia. Oleje sú ideálne na relaxáciu, ktorá sa právom radí medzi jeden z druhov alternatívnej medicíny a doslova znamená “liečbu pomocou vôní”. Neboli testované na zvieratách, neobsahujú parabény a sú úplne vegánske.  

100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE BEZ PRIDANÝCH LÁTOK V 10 ML BALENÍ SLÚŽIA NA ZLEPŠENIE CELKOVÉHO STAVU TELA I DUŠE  

ESSENS OIL LAVENDER
Levanduľa má relaxačné vlastnosti, podporuje pokojný spánok a zmierňuje podráždenú pokožku. Vhodný do arómalampy, rozprašovača alebo na vankúš pred spaním. Môže byť aplikovaný na kožu, vmasírovaný do chodidiel alebo pridaný do pleťových alebo telových krémov či šampónov.  

ESSENS OIL THYME
Tymián je známy antioxidant, má očisťujúce účinky, je vhodný pri nachladnutí. Podporuje celkovú pohodu organizmu. Vhodný do arómalampy, rozprašovača i na inhaláciu. Môže byť aplikovaný alebo vmasírovaný do chodidiel či oblasti hrudníka pre uvoľnenie nachladnutia a kašľa.  

  • Vernostná cena pre členov Klubu ESSENS: 12,00 € / 10 bodov
  • Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 14,40 €
  • Odporúčaná predajná cena: 18,00 €

ESSENS OIL LEMON
Citrón dodáva energiu, zlepšuje náladu, imunitu a má všestranné využitie. Vhodný do arómalampy, rozprašovačov, na inhaláciu i do kúpeľa. Možné použiť i vo forme obkladov alebo vmasírovanie do chodidiel i na spánky. 

ESSENS OIL EUCALYPTUS
Eukalyptus prispieva k prečisteniu dýchacích ciest, posilňuje imunitný systém a podporuje svieži dych. Je vhodný do arómalampy, rozprašovačov i na inhaláciu. Môže byť použitý na masáž podbruška v období menzesu. Vhodný na prevoňanie šatní a skríň. 

ESSENS OIL LEMONGRASS
Citrónová tráva tonizuje a očisťuje, zbystruje zmysly a dodáva dobrú náladu. Odpudzuje hmyz. Vhodný do arómalampy, na masáž celého tela alebo chodidiel. Osviežuje svaly športovcov po námahe. Vhodný do rozprašovača na použitie na odev i telo ako účinný repelent. 

ESSENS OIL ROSEMARY
Rozmarín zmierňuje únavu, povzbudzuje a prispieva k lepšej koncentrácii. Vhodný do arómalampy, rozprašovačov i na masáž. Vmasírovanie do spánkov zvyšuje koncentráciu pri štúdiu. Masáž pokožky hlavy podporuje hustotu vlasov.   

ESSENS OIL ORANGE
Pomaranč je antioxidant, povzbudzuje telo i myseľ a osviežuje pokožku. Vhodný do arómalampy i rozprašovačov. Môže byť vmasírovaný do chodidiel i na spánky. Kvapka oleja rozotretá v dlaniach a vmasírovaná do šije dodáva energiu. Vhodný do pleťových alebo telových krémov či sprchových gélov. 

ESSENS OIL PEPPERMINT
Mäta pieporná pôsobí proti nespavosti a bolestiam hlavy. Mobilizuje zmysly, upokojuje tráviace ústrojenstvo a podporuje svieži dych. Vhodný do arómalampy, rozprašovačov i na inhaláciu. Masáž šije a pľúc uvoľňuje pocity napätia. Dodáva ochladzujúci efekt vďaka studeným obkladom alebo kúpeľu chodidiel.  

  • Vernostná cena pre členov Klubu ESSENS: 10,50 € / 8 bodov
  • Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 12,60 €
  • Odporúčaná predajná cena: 15,80 € 

Esenciálne oleje nie sú primárne určené na priame vonkajšie použitie, preto pri aplikácii na kožu odporúčame používať len veľmi malé množstvo (1 - 2 kvapky) prípadne zriedenie s iným nosným olejom. 

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A