Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

Vedecká rada ESSENS

Vedecká rada ESSENS sa skladá z popredných českých odborníkov, technológov a vedeckých pracovníkov z oblasti biotechnológie, farmakológie i potravinárstva. V spolupráci s akademickými subjektmi spolupracujú na najrôznejších klinických štúdiách a aktívne sa zaoberajú výskumom a vývojom. Štúdiom poznatkov získaných prostredníctvom vlastných či svetových výskumných programov potom spoločne navrhujú a vyvíjajú pre ESSENS také produkty, ktorých účinnosť a kvalita mnohonásobne prevyšuje obdobné produkty na trhu.

 

RNDr. Petr Ryšávka


Štúdium genetiky a molekulárnej biológie na Masarykovej univerzite sa mu stalo láskou na celý život. Potom, čo sa zaoberal výrobou a vývojom bakteriálnych vakcín, či problematike využitia mikrobiálnych lyzátov na podporu imunitného systému, objavil jedinečné biofilmové probiotiká, ktoré si nechal patentovať. Láska k laboratóriám a mikroskopom sa úspešne utvrdila a zahájila tak úzku spoluprácu s radom popredných univerzitných pracovísk a odštartovala aktívnu účasť na medzinárodných klinických výskumoch. Ako uznávaný odborník je častým hosťom na farmaceutických a lekárskych kongresoch, kde prednáša na tému vplyvu črevnej mikroflóry na zdravie človeka.

PharmDr. Milan Krajíček


Nie každý má v živote to šťastie, aby sa mu práca stala koníčkom. U Milana Krajíčka tomu tak rozhodne je. Farmáciu vyštudoval na Univerzite Karlovej v Hradci Králové, kde započal svoju vedeckú kariéru prostredníctvom študentskej vedeckej odbornej činnosti. Už na katedre farmaceutickej technológie sa špecializoval na odbor technológia liekových foriem a touto problematikou sa zaoberá dodnes. Podanie nových a nádejných látok chorým sa nezaobíde bez klinického testovania, preto spolupracuje s niekoľkými českými i zahraničnými pracoviskami. Svoje objavy navyše publikuje v odborných medzinárodných časopisoch a zúčastňuje sa farmaceutických a lekárskych kongresov.

Ing. Jiří Štěpánek


Odbor Automatizované systémy riadenia technologických procesov v strojárenstve na Vysokej škole banskej - Technickej univerzite v Ostrave mu predurčil dráhu technika v strojárenstve. Šťastie a náhoda stáli na jeho strane, keď po vojne nastúpil na pozíciu technológa vo vtedajšom potravinárskom podniku. Tu sa zúročila jeho perfektná znalosť technológií postupu, zložitých receptúr i neustály hlad po vzdelaní prehlbovaný na odborných zahraničných seminároch a stážach. Súčasné jeho pôsobenie kombinuje obchod, vývoj a predovšetkým milovaný odbor – technológiu výroby.

Ing. Anna Kołorzová


Po absolutóriu Vysokej školy chemicko-technologickej v Prahe, Fakulty potravinárskej a biochemickej technológie so špecializáciou na technológiu mlieka a tukov nastúpila do korporátneho podniku mliekarenského priemyslu, kde si vyskúšala mnoho profesných funkcií, ale vďaka svojmu entuziazmu a manažérskym schopnostiam sa vypracovala do riadiacej funkcie. Z vlastnej skúsenosti, že najlepšie veci na Zemi vymyslela sama príroda, sa stalo jej motto a s touto nosnou myšlienkou opustila fungujúcu spoločnosť a vydala sa v ústrety novým zážitkom. Jej srdcovou záležitosťou a hlavným pilierom činnosti sa tak stal vývoj a technológia spracovania bovinného kolostra.
V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A