Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

ESSENS Limitovaná Edícia „Sampaguita“

Jedinečná letná vôňa - Parfum „sampaguita“ vás prenesie na filipínske ostrovy, zahrnie vás romantikou piesočnatých pláží a dych berúcej prírody.  

Názov sampaguita, označenie pre filipínsky jazmín, ktorý je najvýraznejšou vôňou nášho unikátneho parfumu, je teda odvodený zo slov „Sumpakita“, čo znamená „Sľubujem ti“. Filipínska legenda hovorí, že jazmínový ker vyrástol po prvýkrát na hrobe filipínskej krásky Rosity, ktorá zomrela od bolesti nad stratou milovaného, ktorý padol v boji a nebol tak schopný naplniť sľub, že ich tajná láska vydrží navzdory vojne medzi ich rodnými dedinami.  

Podľa botanikov je sampaguita (Jasminum sambac) tropický ker, ktorý v prirodzenom podnebí kvitne po celý rok. Jeho kvety sú na rozdiel od iných druhov jazmínu menšie, avšak s oveľa intenzívnejšou vôňou. Rozvíja sa počas večera a vo svojej kráse vydrží len jeden deň.

Táto nádherná biela kvetina má v juhovýchodnej Ázii obrovský význam. Od roku 1934 je na Filipínach národnou kvetinou a symbolizuje nádej, čistotu, oddanosť, vernosť a silu. Jej nebeská vôňa tvorila dôležitú atmosféru v záhradách panovníkov. Je používaná ako darček pre zamilované páry, aby upevňovala dôveru v ich vzťahu. Jej biele kvety sa viažu do vencov, ktoré sa používajú na svadbách alebo sa nimi vítajú návštevy. Sampaguita je tiež dôležitou súčasťou náboženských obradov prejavujúcich oddanosť viere. Sviečky, ktoré obsahujú jej extrakty, sa používajú na očistu domova, aby zažehnali temné sily. Je tiež príkladom toho, že i za tak krátky čas, ktorý kvet sampaguity má, je možné priniesť svojmu okoliu pozitívne zmeny.

Parfum limitovanej edície „sampaguita“ je možné zakúpiť do vyčerpania zásob.

Cena pre členov Klubu ESSENS: 14,10 € / 11,5 bodu
Odporúčaná predajná cena: 19,40 €

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby sme Vás mohli čo najskôr v ESSENS registrovať, vo formulári vyplňte prosím všetky údaje - sú neoddeliteľnou súčasťou zmluvy, ktorá vám po zaregistrovaní príde do Vašej emailovej schránky.

Túto zmluvu je potrebné vytlačiť a poslať na centrálu spoločnosti Essens.

Všetky informácie o postupe (ako objednávať, kam poslať zmluvu) dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov a občasným zasielaním ponúk s výhodnými ponukami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a spoločnosťou Essens SK.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A