Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

Čas na Colostrum Essens

Colostrum a jeho účinky na mnoho ochorení a zdravotných problémov spojených so zníženou imunitou.

Colostrum a tiež aj mledzivo je takzvané "prvé mlieko", ktoré produkujú mliečné žľazy cicavcov krátko pred pôrodom a počas prvých dní po pôrode. Ľudská placenta umožňuje prechod protilátok, to znamená, že novorodenec sa rodí so schopnosťou brániť sa voči hroziacej infekcii. Placenta kravy je nepriechodná a tak sa teliatko rodí s nulovou imunitou a preto nutne potrebuje imunoglobulíny z colostra pre svoje prežitie. Štúdie preukázali, že colostrum je ideálne nielen pre novorodenca, ale môže byť veľkým prínosom aj pre dospelých. Zistilo sa, že bovinné /kravské/ colostrum je takmer totožné s ľudským čo sa týka zastúpenia jednotlivý prospešných zložiek. Okrem tohoto benefitu má bovinné colostrum štyrikrát vyššiu koncentráciu imunitných faktorov a obsahuje niektoré špeciálne látky, ktoré chránia aktívne zložky pred prechodom ľudským traviacim traktom, čo im umožňuje zostať aktívne po dlhšiu dobu.

Zázračné účinky colostra

Colostrum je vynikajúcim prostriedkom pre posilnenie imunitného systému, zníženie chorobnosti a zmiernenie prejavov alergií, predovšetkým v jarnom a jesennom období. Pravidelné užívanie výrobkov na báze bovinného kolostra obnovuje prirodzenú črevnú mikroflóru, ktorá býva u osôb vyššieho veku veľmi často narušená. Veľmi efektívne podporuje rast bifidobaktérií a laktobacilov v tráviacom trakte. Pôsobením colostra sa preto znižuje i prípadná rezistencia (odolnosť) baktérií voči účinkom antibiotík a odstraňuje ich nežiaduci vplyv. Ten spočíva vo vyhubení fyziologickej črevnej mikroflóry. Medzi ďalšie prednosti colostra patrí priaznivý účinok na onkologické ochorenia, zápaly i pooperačné a poúrazové stavy. Nemožno opomenúť ani fakt, že colostrum prostredníctvom prirodzených rastových faktorov zabraňuje starnutiu kože ale i ostatných tkanív a má teda omladzujúci efekt. Rastové faktory majú vplyv i na spaľovanie podkožného tuku a zvyšovaniu svalovej hmoty. Okrem priaznivých vnútorných účinkov je colostrum vhodné i na vonkajšie použitie. Naviac, colostrum pomáha pri ekzémoch a má účinok na regeneráciu i omladenie pokožky.
Je potrebné uviesť, že colostrum nie je vhodné pre ľudí po transplantáciách orgánov.

Ako si správne vybrať colostrum z ponuky na trhu?

V súčasnosti je na trhu viacero výrobcov tohto zázraku z prírody. Colostrum môžete nájsť vo forme kapsúl, prášku, žuvacích tabliet, ale i v tekutej forme. Spoločnosť ESSENS ponúka kolostrum vo forme kapsúl. Táto forma zabezpečuje, že sa neznižuje biologická hodnota tepelným spracovaním. Negatívom tekutého kolostra je fakt, že sa po otvorení rýchlo kazí a znižuje sa účinnosť kolostra. Pri výbere kolostra je však potrebné dbať do úvahy okrem vhodnej formy i na krajinu pôvodu. Výrobky na báze colostra, ktoré sú získavané z mimoeurópskych krajín (Kanada, USA, Nový Zéland, Čína a iné) nemajú takú vysokú účinnosť na Európanov. Dôvodom je fakt, že zvieratá z týchto krajín sa stretávajú vo svojom prirodzenom prostredí s inými alergénmi a patogénmi, čo sa potom odráža i v účinnosti samotného colostra na človeka. Spoločnosť ESSENS ponúka colostrum, ktorého krajina pôvodu je Česká republika.

Skúsenosť

Že colostrum je hlavne na imunitu, to som vedela, mám s tým aj vlastné skúsenosti. No teraz sa mi to potvrdilo znova. Dcéra ochorela, bola to skôr nádcha so všetkým čo k tomu patrí, ktorú schytala od silnej klímy v aute. Hneď prvý deň ako sa to prejavilo, hlavne na hlase, sme nasadili po tri kapsuly colostra štyrikrát denne. Hneď na druhý deň sa cítila lepšie, so zvýšenými dávkami sme ešte pokračovali aj ďalší deň. Ďalšie tri dni užívala dve kapsule trikrát denne. Výsledok bol fantastický. Počas celého ochorenia mohla fungovať, chodila do práce, nebolo jej zle, nebolela ju hlava, nemala teplotu a nebola unavená. Prešlo jej to bez kašľa, dokonca aj tá nádcha bola slabá s minimálnym fúkaním nosa. Trvalo to síce 6 dní kým bola úplne fit, ale dôležité bolo, že nenastali žiadne komplikácie.

S colostrom je každá viróza k nášmu organizmu veľmi jemná, verte , mám to vyskúšané.

Komu z vašich známych, priateľov by ste doporučili tento produkt?

Komu z nich by ste vedeli pomôcť pri zlepšení ich zdravotných problémov?

 

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A