Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

PREČO SA OPAĽOVAŤ S ESSENS SUN CARE?

Našej pokožke veľmi prospieva slnečné žiarenie, ale len v prípade, že je primerané.

Zlepší sa odolnosť pokožky, hojenie rán, zvýši sa tvorba vitamínu D. V prípade, že svoj pobyt na slnku preženieme naša pokožka sa sfarbí do červena, môžeme mať úpal prejavujúci sa nevoľnosťou, vracaním, závratmi. Spálená koža je vysušená a zhrubnutá. Slnko spôsobuje zmnoženie pigmentových buniek, stmavnutie kože, jej zhrubnutie a urýchľuje starnutie pokožky. Podporuje prehĺbenie a vznik nových vrások, ochabnutie pokožky, vznik pigmentových škvŕn a rozširovanie cievok. Mali by sme sa chrániť pred rakovinou kože.

Ultrafialové žiarenie je neviditeľná časť slnečného žiarenia, ktorá preniká do pokožky. Poznáme tri druhy:

  1. UVA žiarenie – preniká do hlbších štruktúr kože a spôsobuje jej starnutie a rakovinu.
  2. UVB žiarenie – spôsobuje začervenanie a spálenie kože. Pred ním sa chránime slnečným ochranným faktorom SPF. Číslo faktoru nás informuje, ako dlho môžeme byť na slnku, aby sme sa nespálili.
  3. UVC žiarenie – je pohltené ozónovou vrstvou, takže nie je pre nás nebezpečné.

Pre čo najlepšiu ochranu, si vyberajte také prípravky na opaľovanie, ktoré obsahujú aj UVA a UVB filter a sú vode odolné.   

PREČO SA OPAĽOVAŤ S ESSENS SUN CARE?

- ochraňujú pred vznikom kožných ochorení a vrások z opálenia

- opaľovacie krémy obsahujú filtre proti UVA a UVB žiareniu

- ich vhodná kombinácia zloženia podporuje kvalitné a zdravé opálenie a pokožke dodáva potrebnú hydratáciu

- opaľovacie krémy obsahujú antiadhezívnu prísadu, vďaka ktorej pôsobia nepriľnavo voči piesku, odevu a sú odolné voči vode.

Ste členmi ESSENS a pri nákupe ušetríte 40 % .

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pri opaľovaní, t.j. bronzové opálenie pokožky bez spálenia, minimálneho výskytu vrások a zníženiu rizika kožných ochorení, odporúčame zakúpenie ESSENS Sun Care Set, ktorý obsahuje: 

ESSENS Befre Sun Care Tablets - výživový doplnok 
Čisto prírodný produkt s obsahom Aloe Vera pomáha pripraviť pokožku na slnko a zároveň veľmi účinne podporuje dosiahnutie bronzového opálenia a predlžuje jeho trvanlivosť. Neobsahuje cukor, lepok ani laktózu.
Balenie obsahuje 30 tabliet. 

ESSENS Before Sun Care Gel 200 ml 
Viskózny gél s Aloe Vera na ošetrenie pokožky pred opaľovaním je vhodný pre všetky typy pleti, účinne hydratuje a chráni pokožku pred alergickými reakciami a zároveň ju udržuje pružnú. Neobsahuje parabény. 

ESSENS Sun Care SPF 30, ESSENS Sun Care SPF 50
Opaľovacie krémy s Aloe Vera pre dlhodobú a účinnú ochranu pokožky pri opaľovaní. Krémy sa veľmi jednoducho nanášajú a rýchlo vstrebávajú. Obsahujú účinnú ochranu proti UVA i UVB žiareniu, sú odolné voči vode a oteru. Neobsahujú parabény.

ESSENS After Sun Care Milk
Telové mlieko po opaľovaní s Aloe Vera je vhodné pre všetky typy pleti. Predlžuje opálenie, ošetruje a regeneruje pokožku, chráni ju pred vysušovaním a znižuje začervenanie pokožky po pobyte na slnku. Neobsahuje parabény.

ESSENS Sun Care odporúčame užívať nasledovne: 

1. Before Sun Care Tablets začnite užívať 3 dni pred odchodom na dovolenku, a to v dávkovaní 3x jednu tabletu po jedle. Zvyšné tablety doužívajte v priebehu dovolenky. Tablety boli vyvinuté tak, aby doplnili ľudský organizmus o suroviny, ktoré vytvárajú hnedý pigment. Obsahujú rad aminokyselín, predovšetkým L-tyrosín, ktorý funguje ako „urýchľovač“ opaľovania, ďalej obsahujú riasi spirulinu, ktorá je bohatá na karotenoidy (červenooranžové farbivo), vďaka ktorým vydrží pokožka dlhšie opálená a lesklá. Karotenoidy majú zároveň pozitívny vplyv na imunitný systém, ktorý môže byť nadmerným pobytom na slnku oslabený. 

2. Pred aplikáciou opaľovacieho krému naneste na pokožku Before Sun Care Gel. Ten na pokožke vytvorí podklad, na ktorom opaľovací krém veľmi dobrý drží, bude sa lepšie rozotierať a dôjde tak k rovnomernej ochrane pomocou UV filtrov. Before Sun Care Gel navyše obsahuje panthenol a thalitan, ktoré stimulujú pokožku k tvorbe vitamínu D a melalínu – hnedého pigmentu. 

3. 15 minút po aplikácii Before Sun Care Gel je vhodná doba pre aplikáciu Sun Care SPF 30 či Sun Care SPF 50 na pokožku. Ochranný faktor sa zvyčajne volí podľa typu pokožky a intenzity slnečného žiarenia, ktorému bude vystavená. Obecne platí, že počet minút uvedených pri vašom fototype sa násobí počtom SPF. Výsledné číslo by malo odpovedať počte minút, ktoré je možné stráviť na slnku bez rizika spálenia. Opaľovacie krémy ESSENS Sun Care obsahujú účinnú ochranu proti UVA i UVB žiareniu. Ďalej obsahujú thalitan, ktorý urýchľuje zhnednutie pokožky. 

4. Večer po opaľovaní naneste na pokožku telové mlieko After Sun Care Milk, ktoré slúži na regeneráciu pokožky, znižuje jej začervenanie a dodáva jej veľmi potrebnú hydratáciu, čím opálenie predlžuje.

Nedostatok slnenia spôsobuje psychické ťažkosti aj osteoporózu.

Opálený človek je zdravší, ale slnko si doprajte s mierou.

Kto z vašich priateľov a známych sa chystá na dovolenku ?

Komu z vašich priateľov a známych by ste doporučili ESSENS Sun Care ?

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A