Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

Laktoferín – bielkovina, s ktorou porazíte anémiu a posilnite si svoj imunitný systém

Viete, čo sa skrýva za slovom laktoferín?

Možno ste ešte o tejto látke nepočuli, no aj tak ju poznáte.

Ako je to možné?

Ak ste boli kŕmený materských mliekom, práve vtedy ste ho mohli ochutnať.

ČO JE LACTOFERRIN?
Lactoferrin je multifunkčný proteín z rodiny transferínov (prenášačov stopových prvkov v krvi, ako sú napr. železo, meď a zinok), ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, je zastúpený v exokrinných sekrétoch a predovšetkým v krvnej plazme a bielych krvinkách. Lactoferrin je v malom množstve obsiahnutý vo VŠETKÝCH telových tekutinách (napr. sliny, slzy), je totiž súčasťou VRODENEJ imunity.

LACTOFERRIN JE ĽUDSKÉMU TELU VLASTNÝ, TZN., ŽE HO VIE ROZPOZNAŤ A AKCEPTOVAŤ BEZ REAKCIÍ.
NAVYŠE NAŇ DOPOSIAĽ NEVZNIKLA REZISTENCIA (AKO NAPR. NA ANTIBIOTIKÁ I INÉ LIEČIVÁ), VĎAKA ČOMU JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRE KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDIELU POHLAVIA I VEKU.

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Autorom myšlienky predstaviť svetu čisto prírodný produkt s tak obrovským pozitívnym vplyvom na ľudský organizmus je medzinárodne uznávaný expert a farmaceut zaoberajúci sa vývojom, výskumom a výrobou prírodných výživových doplnkov, pán PharmDr. Milan Krajíček.

Ide o prevratný výživový doplnok, ktorý vďaka svojím vlastnostiam, ale i technológiou spracovania vysoko prevyšuje obdobné produkty s prídavkom lactoferrinu.

ESSENS LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKAVANÝ ZÁSADNE Z ČERSTVÉHO BOVINNÉHO MLIEKA.

 ABSOLÚTNE PRÍRODNÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK ESSENS LACTOFERRIN NEOBSAHUJE ŽIADNE CHEMICKÉ LÁTKY A VYZNAČUJE SA TÝMITO VLASTNOSŤAMI:

- antimikrobiálny (pôsobí proti mikroorganizmom)
- antibakteriálny (pôsobí proti baktériám)
- antivirálny (pôsobí proti vírusom)
- antifungálny (pôsobí proti hubám)
- antioxidačný (chráni organizmus proti škodlivým účinkom chemických látok, s     ktorými sa človek denne stretáva)
- pôsobí proti parazitom
- pôsobí proti rakovinotvorným bunkám
- pôsobí pred nebezpečným žiarením
- má protizápalový účinok

 
PREČO JE VÝŽIVOVÝ DOPLNOK ESSENS LACTOFERRIN TABLETS VÝNIMOČNÝ?

Lactoferrin sa skladá zo 700 aminokyselín. Zaujímavosťou je, že ľudský a bovinný lactoferrin sa líši len v 2 aminokyselinách, pričom u jednotlivých ľudí sa môže líšiť až v 8 aminokyselinách! Lactoferrin využívaný v produktoch ESSENS je získaný z bovinného mlieka, pretože je najviac podobné tomu ľudskému a pri porovnávacích testoch má ROVNAKÚ účinnosť.

Veľmi významným parametrom je tzv. nativita lactoferrinu. Molekula lactoferrinu má dva veľkopriestorové laloky, dôležitú úlohu zohráva ich spoj. Pokiaľ je lactoferrin natívny (nezničený teplom, enzýmami ani chemikáliami), je tento spoj pružný a môže sa aktívne dobre pohybovať. Pokiaľ je lactoferrin denaturovaný (zničený), vypadá síce vzhľadovo rovnako, ale jeho aktivita je dramaticky znížená. Preto kladieme dôraz na to, aby bol lactoferrin spracovaný špičkovou technológiou Z ČERSTVÉHO odstredeného mlieka a nie z výroby srvátky.

Ďalším dôležitým faktorom pre vysokú kvalitu lactoferrinu je stupeň saturácie (nasýtenia) železom (ale aj meďou či zinkom). A to z dôvodu optimálnej regulácie a udržiavania stálej hladiny týchto stopových prvkov v tele, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu buniek v organizme. Za normálnych okolností kolíše saturácia lactoferrinu medzi 10 – 30 %. Pokiaľ je lactoferrin nasýtenejší na viac ako 80 % železom, jeho antimikrobiálna a protizápalová účinnosť je podstatne nižšia. Náš lactoferrin prechádza prísnou kontrolou saturácie železom a jeho hodnota je len 23 %, teda veľmi nízka. A v tom je tajomstvo jeho extrémneho účinku.

Molekula Lactoferrinu má ďalšiu obrovskú prednosť v tom, že je stabilnejšia oproti kyselinám a enzýmom. Akékoľvek zápaly v tele totiž sprevádzajú okyslenie zapáleného tkaniva a mnoho aktívnych látok (napr. antibiotiká) v tomto prostredí stráca svoju účinnosť. Lactoferrin je však i vo vnútri sekrétu STÁLE AKTÍVNY A ÚČINNÝ.

Dlhoročný výskum dokázal, že doplnením Lactoferrinu o špeciálnu väzbu jódu a selénu sú významne zlepšené terapeutické vlastnosti tabliet. Jód i selén sú dôležité pre správnu funkciu imunitného systému, regulujú činnosť štítnej žľazy a chránia bunky proti voľným radikálom kyslíka.

ESSENS Lactoferrin Tablets sú vytvorené špeciálnou technológiou SOFT tabletting. Ide o špeciálny postup výroby, kedy NEDOCHÁDZA k denaturácii a tým k zníženiu aktivity lactoferrinu.

TÚTO TECHNOLÓGIU PRI SPRACOVANÍ LACTOFERRINU NEPOUŽÍVA ŽIADNA INÁ SPOLOČNOSŤ NA SVETE!

 

KEDY UŽÍVAŤ ESSENS LACTOFERRIN TABLETS?

- pri akútnom nachladnutí a chrípke
- pri intenzívnych problémoch zažívacieho traktu (vírusové hnačky, alimentárne nákazy, upokojenie pri Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde, celiakii)
- ako prevencia a ochrana organizmu napr. v priebehu ožarovania pri onkologických pacientoch

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne počas jedla. Pri ťažkých stavoch možno prijať až 5 tabliet denne podľa potreby
Obsah balenia: 30 tabliet


Výživový doplnok ESSENS Lactoferrin Tablets je vyvinutý a vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ. Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny najvyšších možných kvalít. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu.

LACTOFERRIN VYUŽÍVANÝ V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS MÁ TIE NAJLEPŠIE MOŽNÉ HODNOTY A IDE O NAJKVALITNEJŠÍ LACTOFERRIN NA SVETE!

Komu z vašich známych, priateľov by ste doporučili tento produkt?

Komu z nich by ste vedeli pomôcť pri zlepšení ich zdravotných problémov?

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A