Jogurtovač ESSENS
Zdravý jogurt do každej rodiny
ESSENS Bestseller
Set 16 obľúbených produktov
ESSENS SUN CARE
Revolučný spôsob opaľovania
Prírodné produkty ESSENS
Základ bunkovej výživy
Prírodné parfumy ESSENS
20% vonných esencii
Pleťová kozmetika ESSENS
s Colostrom v BIO kvalite
ESSENS BEAUTY
dlhotrvajúce líčidlá prémiovej kvality
DETOX ESSENS
trojmesačná detoxikačná kúra
ESSENS COLLAGEN
s vysokým obsahom 7000 mg
ESSYNBIO MICROBIOME CAPS
synbiotikum novej generácie
Zadajte meno a priezvisko

Zadajte dátum narodenia

Zadajte email

Zadajte telefónne číslo

Zadajte Vašu adresu

Napíšte nám ako Vám môžeme pomôcť

Musíte súhlasiť so spracovaním údajov

 Nesprávny kód

Zatvoriť formulár

Essens kozmetika, parfémy Essens a Essens doplnky výživy

Dych vyrážajúci životopis PharmDr. Milana Krajíčka - uznávaného odborníka vo farmaceutickom priemysle

Nie každý má to šťastie, aby sa mu práca stala aj záľubou. Milan Krajíček to šťastie má. Farmáciu vyštudoval na Univerzite Karlovej v Hradci Králové, kde začal aj vedeckú kariéru prostredníctvom študentskej vedeckej odbornej činnosti. Po úspešnom absolvovaní vysokej školy nastúpil do svojho prvého zamestnania vo vtedajšej farmaceutickej spoločnosti Galena - ako technológ tekutých liekových foriem. Prvé roky neboli jednoduché. Bolo treba zladiť idealistické študentské predstavy s realitou a elán s nedostatkom skúseností. Aj keď bol jeho šéf veľmi prísny, s odstupom času dospel k záveru, že mal obrovské šťastie, pretože práve od neho sa veľa naučil.

Ďalším kľúčovým momentom bola skutočnosť, že Galena začínala rozširovať sortiment a v roku 1991 sa rozhodla vybudovať poloprevádzku tuhej liekovej formy. Stanovil sa malý tím realizátorov, kde figuroval v dvoch funkciách: ako vedúci tímu a zároveň ako technológ. Skúsenosti nadobudnuté pri tejto zaujímavej práci zúročil o niekoľko rokov neskôr - pri samostatnom podnikaní. Počas získavania praktických skúseností v Galene zložil na Farmaceutickej fakulte Univerzity Karlovej rigorózne skúšky a získal diplom doktora farmácie. Ďalej absolvoval široký rad školení (viď ďalšie vzdelávanie) a aktívne sa zúčastnil na pracovných jednaniach v mnohých českých i zahraničných spoločnostiach.

Odísť z Galeny v dobe, kedy sa mu sľubne vyvíjala pracovná kariéra, bol krok do neznáma. Avšak pre tak kreatívneho človeka sa veľký organizačný moloch stával príliš tesným a strnulým. V roku 1994 spolu s dvomi ďalšími nadšencami založil spoločnosť Favea. Žiadna z činností spoločnosti sa nezaobišla bez jeho priamej účasti. Podieľal sa ako na výrobnej činnosti - kedy sám zavádzal progresívne technológie, tak na exporte investičných celkov - kedy bola spoločnosť Favea dodávateľom technológií pre výrobu liečiv. Veľkou a samostatnou kapitolou bola účasť spoločnosti Favea v rade odborných grantov. Opäť to bol on, kto sa zaslúžil o zapojenie spoločnosti do výskumných prác a to nielen v Českej republike, ale hlavne v zahraničí. Významnou úlohou pre prezentáciu spoločnosti Favea a nových trendov vo farmácii doma i v zahraničí bola veľmi aktívna prednášková a osvetová činnosť, ktorej sa ako uznávaný odborník aktívne zúčastňoval.

Pán doktor Krajíček sa neustále vzdeláva, a čím viac sa jeho znalosti prehlbujú, tým väčšmi rastie chuť po získavaní nových a ďalších informáciách. Preto nevydrží dlho stáť na jednom mieste, potrebuje sa rozvíjať a hľadať nové možnosti svojho uplatnenia. Po dvadsiatich rokoch už Favea fungovala úplne bez problémov, a tak nastal čas na zmenu. Stal sa spoluzakladateľom spoločnosti K2pharm, kde zamestnáva partiu farmaceutických fanatikov a kde môže veľmi dobre presadiť svoje vízie, nadobudnuté znalosti a aj celoživotné skúsenosti. Tie dokáže obdivuhodne spájať a kombinovať a na rozdiel od väčšiny ostatných je schopný vnímať jednotlivé súvislosti a nie len oddelené informácie. Jednou z jeho najväčších predností je, že nielenže vie nájsť účinné látky na daný zdravotný problém, ale dokáže tieto látky vhodne doplniť látkami pomocnými a navrhnúť tak formuláciu liekovej formy. Navyše však na ňu dokáže navrhnúť aj vhodný technologický postup, teda aj technologické vybavenie a následne vyrobiť výsledný produkt. O celom procese, použitých látkach aj technológii výroby potom dokáže zasvätene hovoriť, jeho prezentácie sú vždy zaujímavé, pútavé, náučné, vtipné a hlavne nikdy nie nudné.

Spolupráca pána doktora Krajíčka a spoločnosti ESSENS začala ešte v dobe jeho činnosti v spoločnosti Favea. Myšlienka užšieho prepojenia bola realizovaná v roku 2014 pri zakladaní spoločnosti K2pharm, kedy spoločnosť majetkovo vstúpila do ESSENS EUROPE SE a pán doktor sa stal členom dozornej rady a tým aj jedným z kľúčových ľudí ESSENS. Jeho charizma, prirodzená noblesa, obrovské vedomosti i skúsenosti, chuť pomáhať chorým pomocou exkluzívnych produktov, obojstranne nekonfliktná a úplne bezproblémová komunikácia nad zásadnými témami - to všetko sú cenné aktíva, na ktorých môžeme spoločne stavať.

A pretože výskum a vývoj neustále napredujú, môžeme sa spoločne vybrať oproti novým objavom, zložkám aj technológiám a tešiť sa na ďalšie účinné preparáty, ktoré budeme z laboratórií spoločnosti K2pharm postupne predkladať svetu pod značkou ESSENS.

zivotopis-krajicek-sk-2

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Registrácia vo firme Essens je úplne ZADARMO!

Pokyny pre registračný formulár:

Aby ste sa čo najskôr mohli stať členom klubu Essens , vo formulári vyplňte prosím všetky údaje potrebné k registrácii.

Všetky informácie o postupe ako objednávať, dostanete na Váš email od svojho sponzora - Margita Levková (prevádzkovateľ tejto web stránky) a od spoločnosti Essens.

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - zákon č. 18/2018 Z. z. a zasielaním ponúk s výhodnými akciami zo strany prevádzkovateľa web stránok zdravieessens.sk a essens.sk.

Ak máte pred vyplnením formulára otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať.

A
K
C
I
A